Cookie Consent by Free Privacy Policy Generator

Penzion ORLIČKO

pohádkové ubytování v soukromí

Penzion Orlicko je zrekonstruovaný v letech 2008/2009. Nacházíte se ve vesničce Nebeská Rybná, leží na návrší mezi říčkami Zdobnice a Říčka asi 4 km od města Rokytnice v Orlických horách, pod které také spadá. Vznik obce souvisí s existujícím hradem Liberk, jehož majiteli Vilémovi Rychmburka patřila Nebeská Rybná od roku 1310. Později k ní byly připojeny i osady Popelov a Hutě. Obec spadala do vlastnictví řady majitelů, posledními z nich byli Kolowratové z Rychnova nad Kněžnou. Dominantou obce je kostel sv. Filipa a Jakuba. Dříve byla obec (stejně jako řada dalších v okolí) osídlena většinou sudetskými Němci. Byla také známa pod názvem Himmlisch Rybnei.

REZERVACE POBYTU

Vážení hosté!

Penzion je zaměřen na skupiny sportovně založené, pro soukromé či firemní akce, rodiny.

K vybavení penzionu patří venkovní bazén, ohniště, pískoviště. Pro uzavřenou společnost: gyrosovač, výčepní zařízení LINDR, je možné soukromé opékání či raut. K zapůjčení plynového grilu ( 500,- Kč) .

Parkoviště pro 10 automobilů.

V těsné blízkosti penzionu je uzamykatelná kolárna a lyžárna.

Denní bar je možné využít v průběhu dne, lze si tam zapůjčit vybavení pro fotbalgolf a golf.
V těsné blízkosti je golfové 9-ti jamkové znormované golfové hřiště, v roce 2015 otevřeno 18-ti jamkové fotbalgolfové hřiště.


V blízkosti  penzionu  je FotbalPark - hra fotbalgolf je v Čechách rošířená v rámci FotbalParků. Hra je pro všechny věkové kategorie. Využití při teambuildingu, rodinných oslavách, rozlučkách se svobodou... 

Golfovéé hřiště ( 9 jamek) pro širokou veřejnost.

Ceník

Čelek - cena za objekt (do 22 osob)


1 noc 9 000,-
2 noci 16000,-
Týden 42000,-

Místní poplatek z pobytu 20,-Kč /noc nad 18 let
 


silvestrovský týden - DOHODOU
více osob v objektu - DOHODOU

Ceník na webu platný od 1.1.2024.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.