Penzion ORLICKO

pohádkové ubytování v soukromí

Penzion Orlicko je nově zrekonstruovaný v letech 2008/2009. Nachází se ve vesničce Nebeská Rybná, leží na návrší mezi říčkami Zdobnice a Říčka asi 4 km od města Rokytnice v Orlických horách, pod které také spadá. Vznik obce souvisí s existencí hradu Liberk, jehož majiteli Vilémovi Rychmburka patřila Nebeská Rybná od roku 1310. Později k ní byly připojeny i osady Popelov a Hutě. Obec spadala do vlastnictví řady majitelů, posledními z nich byli Kolowratové z Rychnova nad Kněžnou. Dominantou obce je kostel sv. Filipa a Jakuba. Dříve byla obec (stejně jako řada dalších v okolí) osídlena většinou sudetskými Němci. Byla také známa pod názvem Himmlisch Rybnei.

R E Z E R V A C E     P O B Y T U

Penzion je zaměřen na skupiny sportovně založené, pro soukromé či firemní akce.

Je cílený pro jednotlivce a rodiny s dětmi.

K vybavení penzionu patří venkovní bazén, trampolína, pískoviště ostatní zázemí pro děti budujeme. Pergola u které je ohniště, gril plynový k zapůjčení u obsluhy penzionu za poplatek 500,- Kč. Pro uzavřenou společnost: gyrosovač, výčepní zařízení LINDR, je možné soukromé opékání či raut.

Parkoviště pro 10 automobilů.

V těsné blízkosti penzionu je uzamykatelná kolárna a lyžárna.

Denní bar je možno využít v průběhu dne, lze si tam zapůjčit vybavení pro fotbalgolf a golf.
V těsné blízkosti je golfové 9-ti jamkové znormované golfové hřiště, v roce 2015 otevřeno 18-ti jamkové fotbalgolfové hřiště.

Ceník

Jednotlivci - cena za lůžko
DOSPĚLÁ OSOBA DÍTĚ DO 12 LET
1 noc 450,-/noc 400,-/noc
2 a více noci 400,-/noc 350,-/nocDěti do 3 let bez nároku na lůžko - ZDARMA

Celek - cena za objekt (do 22 osob)
1 noc 6500,-/noc
2 a více noci                    5000,-/noc
  

silvestrovský týden - DOHODOU
více osob v objektu - DOHODOU

Ceník na Booking.com a ostatních webech bude upraven od 1.1.2019.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.